Joskaservis s.r.o. - Hradec Králové, paketovací lisy, Dodávka a servis strojů

Joska servis spol. s.r.o.
Velká 10/40, 503 41 Hradec Králové

DODÁVKY A KOMPLETNÍ SERVIS STROJU PRO ZPRACOVÁNÍ ODPADU. VÝROBA PAKETOVACÍCH LISU PKS.

Novinky

01.05.2017 v 10:54:15
ARNOLD AK 100 s rukou, balík 400 x 400 mm01.05.2017 v 10:53:23
ZDAS 400, nůžky plně funkční po opravě elektro. Nové dálkové ovládání
 15.01.2017 v 12:41:38
Lis HOMA  4000
Zpracování papíru


Tajemství výroby papíru vyzvěděli od Číňanů Arabové a v roce 793 založili papírnu v Bagdádu. Díky Arabům se znalost výroby papíru rozšířila i do Evropy (Španělska, Itálie, Francie). V Čechách vznikla první papírna v roce 1370 v Chebu.K tomu, aby naše lesy neskončily na skládkách, můžeme přispět i nákupem výrobků z recyklovaného papíru. Velmi často si můžeme vybrat, zda dáme přednost "novému" papíru nebo se rozhodneme pro recyklovaný, např. u sešitů, toaletního papíru, svačinových ubrousků, dopisních obálek, kancelářských papírů.
A abychom mohli recyklovaný papír používat, musíme jej nejdříve recyklovat - sbírat, třídit, zpracovat úpravou pro papírny.

A zde je naše místo - dodáme technologické linky pro zpracování papíru po prvotním sběru. Jedná se o třídící linky, kde dojde k oddělení jednotlivých komodit - papír podle třídy od plastů, textilu, nečistot a jiných příměsí. Z třídících linek přes dopravní pásy na zpracování v paketovacích lisech.

Naše společnost dováží použité stroje v široké kategorii vertikálních i horizontálních lisovací síly 2 až 100 tun pro zpracování nejširší kvality papíru, Linky můžeme doplnit o automatické třídičky, virbulátory, drtiče, ...

Odkaz Galerie Vám bude informovat o některých z realizovaných akcí.

Stroje, které přivezeme samozřejmě poskytujeme servisní služby. Stroj nebo linka je buď opravena a uvedena do správného technického stavu buď přímo u dodavatele, nebo na naší provozovně. Technologii lze dodat i tak "jak je".

Aktuální nabídku najdete v levém sloupci, ale doporučujeme zavolat, nebo vyplnit formulář o jaký stroj máte zájem. Určitě Vás budeme kontaktovat.